Gnieźnianie w Kościanie

Wyjątkowo udany start gnieźnieńskich wspinaczy w IV Zawodach Wspinaczkowych o Puchar Burmistrza Miasta Kościana! 27-28 stycznia 2024 odbyły się zawody na najwyższej w Wielkopolsce ściance wspinaczkowej Wieża Ciśnień. Kilkuosobowa reprezentacja Direty przywiozła wiele sukcesów bo na pudle nasi zawodnicy stawali cztery razy! W sobotę rozegrano konkurencję wspinania z dolną asekuracją i w swojej kategorii Weronika Strugała zajęła II miejsce, a tuż obok stanęła na podium bo na III miejscu Laura Zacharyasiewicz. W drugim dniu w konkurencji na wędkę też nam się powiodło! Ada Budzyńska II miejsce (kat. 2015-2012) i Hania Adamczyk III miejsce (kat. 2014-2016). Udany start zaliczyli także Olek Smułczyński i Zoja Adamczyk, ale musimy poczekać na szczegółowe wyniki od organizatorów. Wielkie gratulacje!

Mamy pudło! „Bez spiny na liny” w Poznaniu

Trzecia edycja zawodów dla najmłodszych organizowanych przez poznański Blokline w sobotę 14 października to dla nas bardzo udana impreza. Dzieciaki trenujące w naszej Direcie zaznaczyły swoją obecność w sposób bardziej niż zadowalający!

W kategorii KRASNALE siostry Adamczykówny zajęły dwa miejsca na podium:

  • Hania Adamczyk I miejsce
  • Zoja Adamczyk II miejsce

Kategoria MŁODZICY

  • Franek Stachowicz IV miejsce

W kategorii DZIECI świetnie też poradziła sobie Weronika Strugała zdobywając 17 punktów na 20, okazało się to jednak niewystarczające by wejść do finału.

Gratulujemy z całego serca dzieciakom oraz oczywiście rodzicom i trenerom!