Dwadzieścia lat Direty!

Szanowni Klubowicze i Przyjaciele Direty!

W 2020 roku obchodzimy bardzo miłą, okrągłą rocznicę. Mianowicie w styczniu 2000 r. czyli 20 lat temu powołaliśmy do życia Klub Sportów Górskich DIRETA. Zamierzamy godnie uczcić nasze dwudzieste urodziny i powspominać ten przepiękny czas.

W jakiej formie? Prace nad scenariuszem uroczystości trwają i wkrótce je zaprezentujemy.

Na początek mamy ogromną prośbę do naszych klubowiczów zarówno obecnych jak i byłych.

Prosimy o przysłanie na adres ksgdireta@op.pl lub dostarczenie na nośnikach elektronicznych materiałów filmowych i fotograficznych przedstawiających naszych klubowiczów w akcji na przestrzeni tych dwudziestu lat, a nawet sprzed roku 2000 ponieważ nasze początki to lata dziewięćdziesiąte. Przyślijcie materiały nie tylko z akcji górskiej bo przecież nasza działalność nie ogranicza się do gór. A więc wspinaczka skałkowa i górska, narty, rowery, zawody sportowe, imprezy na orientację, maratony itp.

Niech to będą materiały, które mają dla Was największą wartość sentymentalną.

  1. Fotografie – w możliwie najlepszej jakości max 10 sztuk, ze wskazaniem 3 szt dla Was szczególnie ważnych. Wszystkie zdjęcia prosimy opisać wg schematu: data, imiona i nazwiska osób na zdjęciach, miejsce i okoliczności wykonania fotografii
  2. materiały filmowe – opisane wg schematu jak wyżej oraz ze wskazaniem najwartościowszych fragmentów filmów (czas od – do) lub fragmenty już przycięte.

Zebrane materiały posłużą do przygotowania prezentacji na okolicznościowe spotkanie i do utworzenia obszernej kroniki na naszej stronie www.

Zakładamy, że wyrażacie zgodę na upublicznienie nadesłanych materiałów.

W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się z Andrzejem tel. 693148200.

Zarząd