O SZKOLE

Szkoła Wspinania „DIRETA” działa od 2007 roku. Naszą ofertę kierujemy do osób chcących rozpocząć przygodę ze wspinaniem oraz dla doświadczonych wspinaczy, którzy pragną nowych wyzwań. Organizujemy także imprezy integracyjne dla firm, obozy sportowe i turystyczne.

Absolwenci naszych kursów wspinają się w górach i skałach całego świata. Programy kursów są zgodne z programami szkoleniowymi PZA. Ściśle współpracujemy z Klubem Wysokogórskim w Poznaniu oraz Jagodową Szkołą Wspinania

Najczęściej nasze kursy organizujemy na Jurze Krakowsko – Częstochowskie i Rudawach Janowickich (Sokoliki), także w Hollentalu (Austria), Arco (Włochy), Margalef (Hiszpania), Paklenica (Chorwacja), Todra (Maroko). Szczegółowe informacje tutaj.

.

PRACE WYSOKOŚCIOWE: dla firm i pracowników wysokościowych proponujemy usługi i szkolenia specjalistyczne z zakresu prac na wysokościach. Szczegółowe informacje tutaj i tutaj.

Kursy stacjonarne – na ściankach wspinaczkowych Wielkopolski oraz obiektach wskazanych przez zleceniodawcę. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

____________________________________________________________________________________________

konto: mBank 43 1140 2004 0000 3902 5131 9455

UWAGA!

Na konto mBanku należy dokonywać przelewów za kursy wspinaczkowe, szkolenia, imprezy dla firm itp.

____________________________________________________________________________________________

KADRA

Andrzej Janka

motto: „chodzi o to by ciału nadać szlachetny ruch” 🙂

Szef Szkoły Wspinania, instruktor sportu – wspinaczka sportowa, leg. instruktorska nr 3918/PAS/2010. Instruktor r.r. wspinaczki skalnej (AWF Poznań, leg. instruktorska nr 10560/2007). Wiceprezes Klubu Sportów Górskich „Direta” w Gnieźnie, w latach 2000 – 2013 Prezes Direty, w latach 2013 – 2016 wiceprezes Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu, Wspina się od ponad dwudziestu pięciu lat, latem i zimą, m.in. w Tatrach, Alpach, Andach, Kaukazie, Górach Atlas i Elburs. Wspinał się w skałach prawie całej Europy – w Polsce, Czechach, Austrii, Francji, Słowenii, Chorwacji, Włoszech i Hiszpanii. Organizuje zawody sportowe, imprezy „outdoor” i „team-building”. Posiada dwudziestokilkuletnie doświadczenie w pracach na wysokościach. Szkolenia pracowników wysokościowych. Uprawnienia do kontroli sprzętu chroniącego przed upadkiem. Ma na koncie ponad 300 przeszkolonych kursantów, wszyscy żyją 😉

Hobby: muzyka (gra na gitarze i śpiewa w zespole Zagrali i Poszli).

Kontakt: email szkolawspinaniadireta@gmail.com lub endrju.janka@onet.eu       tel. 693148200

.

Artur Majewski

Prezes i trener Klubu Sportów Górskich „Direta”, organizator zawodów sportowych, imprez „outdoor” oraz „team-building”, wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokościach. Wspina się od 2000 roku latem i zimą, m. in. w Tatrach (Polska, Słowacja), Alpach (Francja, Włochy, Szwajcaria, Austria), Dolomitach (Włochy), na Kaukazie (Gruzja), w Górach Atlas (Maroko) oraz wielu rejonach skalnych Europy – Jura, Sokoliki, Arco, Ferentillo i Cinque Torri (Włochy), Hollental i Adlidzgraben (Austria), Chamonix (Francja), Jeseniki (Czechy), Kotecnik (Słowenia), Paklenica (Chorwacja), Verdon (Francja), Lleya (Hiszpania). Pomysłodawca i organizator Nocnego Marszu na Orientację ” Nocek”.

Kontakt: email artmaj1@tlen.pl

.

.

Jagoda Adamczyk

Instruktorka sportu – wspinaczka sportowa nr leg. 3913/PAS/2010. Instruktorka r.r. wspinaczki skalnej (AWblacha PZAF Poznań, nr leg. 10175/2007). Instruktor wspinaczki sportowej PZA oraz Trener Wspinaczki Sportowej II klasy. Wspina się od 1997 roku. Do tej pory odwiedziła wielokrotnie skalne ogródki Polski, Włoch, Hiszpanii i Francji oraz dwukrotnie góry w Chinach. W górach najchętniej wspina się w Tatrach, Alpach, Dolomitach. Szkoli dla Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu, prowadzi sekcje sportowe, organizuje zawody i obozy. Jest założycielką Jagodowej Szkoły Wspinania. Obecnie Jagoda pełni także funkcję prezesa KW Poznań.

Kontakt: www.jagodowa.pl email jadamczyk@op.pl

.

.

GDZIE SZKOLIMY?

Jura Krakowsko – Częstochowska:

Sokoliki/Rudawy Janowickie:

Hollental – Austria:

zobacz też ‘kursy zagraniczne’

 

WSPÓŁPRACUJEMY: