Atomowa Mrówka – Eryk Stupczyński I miejsce wśród Wielkopolan (w kategorii 12-13 lat)!

W niedzielę 18 grudnia rozegrano w Poznaniu ogólnopolskie zawody wspinaczkowe dla dzieciaków ATOMOWA MRÓWKA. Areną zmagań był poznański Climbing Spot, a Diretę reprezentowało czterech zawodników: Norbert Cierzniewski, Michał Pacanowski, Eryk Stupczyński i Wiktor Karczewski. Był to ich debiut i trzeba przyznać z radością, że bardzo udany! Przede wszystkim nasi zawodnicy nie przynieśli wstydu i ostro zawalczyli. Najmilszą niespodziankę sprawił Eryk, który w kategorii „Chłopcy 12-13 lat” okazał się najlepszy wśród Wielkopolan i stanął na najwyższym miejscu na podium, a w klasyfikacji ogólnopolskiej uplasował się na 4 pozycji. W najmłodszej kategorii 6-9 lat Wiktor zajął 5 miejsce wśród Wielkopolan, Michał na miejscu 15. Natomiast Norbert wybrał dla siebie miejsce 9. W imprezie uczestniczyło ponad 120 dzieciaków z całej Polski. Oprócz Norberta wszyscy Gnieźnianie po raz pierwszy w życiu startowali w zawodach wspinaczkowych! Gratulujemy! Tu link do wyników:…