I po „Nocku”… Zwyciężył Piotr Dopierała (KS HADES)!

SONY DSCZa nami piąta edycja Nocnych Zawodów na Orientację „Nocek”. Areną tegorocznych zmagań były okolice Huty Palędzkiej. Na starcie stanęła rekordowa liczba uczestników: 72 osoby w 32 zespołach. Zadaniem było odnalezienie 19 punktów kontrolnych oraz pokonanie trasy, której optymalny dystans wynosił 30 kilometrów. Zwycięzcą został Piotr Dopierała (KS HADES), któremu odnalezienie wszystkich punktów zajęło 3:30h. Jako drugi na mecie zameldował się Artur Bednarek (Pobiedziska) z czasem 4:48h. Miejsce trzecie przypadło Maciejowi Wąsowskiemu i Łukaszowi Klójowi (Szamotuły), którzy uzyskali czas 4:58h. Podczas zawodów zbieraliśmy pieniądze na pomoc w leczeniu Oli, uroczej dwulatki chorej na mukowiscydozę. Dzięki ofiarności uczestników zebraliśmy 639,50 złotych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach, a zwycięzcą gratulujemy. Do zobaczenia za rok!