Kadra

jjJAGODA ADAMCZYK

Instruktorka sportu o specjalności wspinaczka sportowa (nr leg. 3913/PAS/2010). Na co dzień właścicielka firmy Jagodowa Szkoła Wspinania oraz Prezes Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu. Wspina się od 1997 roku – czyli baaardzo długo. Ponieważ wspinanie to najfajniejsza rzecz na swiecie, do tej pory jej się to nie znudziło. Wspina się zarówno latem (więcej) jak i zimą (mniej). Odwiedziła wielokrotnie skalne ogródki Polski, Włoch, Hiszpanii i Francji oraz górskie rejony, takie jak Tatry, Alpy i Dolomity. Poza sekcjami i kursami wspinaczkowymi zajmuje się obsługą imprez integracyjnych.

jjjjl

__________________________________________________________________

hollental maj 2010ANDRZEJ JANKA „endrju”

motto: „chodzi o to by ciału nadać szlachetny ruch” 

Szef Szkoły Wspinania „DIRETA”, instruktor sportu – wspinaczka sportowa, leg. instruktorska nr 3918/PAS/2010. Instruktor r.r. wspinaczki skalnej (AWF Poznań, leg. instruktorska nr 10560/2007). Współzałożyciel i wieloletni prezes, a obecnie wiceprezes Klubu Sportów Górskich „Direta” w Gnieźnie, również wiceprezes Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu,

arc

Wspina się od ponad dwudziestu lat, latem i zimą, m.in. w Tatrach, Alpach, Andach, Kaukazie, Górach Atlas. Wspinał się w skałach prawie całej Europy – w Polsce, Czechach, Austrii, Francji, Słowenii, Chorwacji, Włoszech i Hiszpanii. Organizuje zawody sportowe, imprezy „outdoor” i „team-building”. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracach na wysokościach. Prowadzi zajęcia treningowe dla uczniów i studentów oraz kursy wspinaczkowe w skałach i w górach. Hobby: muzyka (gra na gitarze i śpiewa w zespole Zagrali i Poszli).

Kontakt: email szkolawspinaniadireta@gmail.com ,  endrju.janka@onet.eu    tel. 693148200

Cima OvestIMG_1463_800x600

______________________________________________________________________

MICHAŁ WRZESIŃSKI

znany doskonale wszystkim jako „Dziubek” wspina się od stycznia 2006 roku (wtedy to wstąpił do naszego klubu). Od początku wszyscy dostrzegali talenty jakie drzemią w Dziubku. Nie posiadając jeszcze obuwia wspinaczkowego pokonywał w tenisówkach  przystawki w „Bunkrze”, z którymi nie mogli poradzić sobie starzy klubowi wyjadacze :) Już podczas pierwszego wyjazdu w skały Mirowa na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Dziubek przeszedł na wędkę drogę o trudnościach VI.1 na skale Mniszek – w rzeczonych tenisówkach!!! A później już się posypało…. Liczne miejsca na podium zawodów sportowych i tych lokalnych i tych ogólnopolskich. Do tego niesamowite przejścia w skałach Jury, Sokolików, Hiszpanii, Włoch, Frankenjury etc. Bez dwóch zdań najlepszy wspinacz skalny w Gnieźnie i regionie.

 

Szczegółowe info o przejściach skalnych na www.8a.nu